Spływy kajakowe to nasze zamiłowanie

Zapraszamy na wyprawy kajakowe.
Wyprawy kajakowe to nie tylko kajak, wiosła i woda. Wyprawy kajakami po rzekach i jeziorach to jedna z ciekawszych dyscyplin turystyki kwalifikowanej. Jest dostępna dla wszystkich bez względu na wiek, płeć i stan zamożności. Płynąc kajakiem mamy okazję zobaczyć i poznać miejsca zwykle nie dostępne z lądu. Jesteśmy z dala od wszechobecnego nas hałasu, możemy poczuć bliskość natury, usłyszeć śpiew ptaków, zachwycić się otaczającą nas przyrodą i przede wszystkim znaleźć niczym niezakłócony spokój.
Szlaki kajakoweSzlaki kajakowe
Wakacje dla dzieciWakacje dla dzieci
Nasze kajakiRelacje z naszych wypraw

Spływy kajakowe Wisłą - opinie i uwagiSpływy kajakowe Wisłą - opinie i uwagi

Spływy kajakowe Wisłą - Wasze opinie i uwagi:

Spływ Wisłą ? To chyba coś na pewno nie dla nas! Wiele nasłuchaliśmy się od znajomych jaka to niebezpieczna i zdradliwa rzeka. Jednak ciągnęło coś nas na taką wyprawę. Gdy już trafiliśmy na tą stronkę, pooglądaliśmy sobie zdjęcia i porozmawialiśmy z bardzo kompetentną osobą, to nie było już żadnych wątpliwości. Spłynęliśmy od Mostu Łazienkowskiego do Pieńkowa i wiecie co Wam powiemy ? Jeżeli pływacie kajakami, a tego odcinka Wisły jeszcze nie zaliczyliście, to żałujcie. Widok Warszawy z nurtu rzeki jest niesamowity, a odkąd Czajka przyjęła wszystkie ścieki, to i woda inaczej pachnie. Gorąco polecamy rzekę i przede wszystkim bardzo profesjonalne doradztwo i obsługę.

10.06.2013, Tomek z Elą


Dodaj komentarz
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone *
* Twoje imię i nazwisko:
* E-mail:
Minimum 150, max. 1500, wpisanych znaków: 0
Strona główna  |  Poradnik kajakowy  |  Prawo wodne  |  Wypożyczalnie kajaków © Copyright by ..:: Splywy.Kajakowe.org ::.. 2009 - 2024 - Wszelkie prawa zastrzeżone